Pedagógusok

Név Végzettség Iskola Munkaviszony kezdete iskolánkban
Antalics Fanni Gyógypedagógus, tanulásban akadályozottak pedagógiája szakirány Kaposvári Egyetem 2018.04.04
Bognár-Vincze Dorottya Okleveles Angol nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár Pécsi Tudományegyetem 2017.09.01
Busa Andrásné Óvodapedagógus Brunszvik Teréz Óvóképző Főiskola 1999.08.16
Kosárfonó Megyei Közművelődési Intézet
Népijáték és kismesterségek oktatója – kosárfonó (felsőfokú) Megyei Közművelődési Intézet
Fazekas Megyei Közművelődési Intézet
Pék OKTÁV Továbbképző Központ Zrt.
Csala László György Biológia szakos tanár Eötvös Loránd Tudományegyetem Tanárképző Főiskolai Kar és Természettudományi Kar 2013.11.01
Okleveles környezettan-tanár Pannon Egyetem tanári mesterképzési kar
Desits Bence Szakács SÉF Vendéglátóipari, Kereskedelmi és Idegenforgalmi Szakképző Iskola 2018.09.01
dr. Májerné Tobak Edit Kertészmérnök Kertészeti Egyetem Termesztési Kara Termesztési Szak 1998.09.01
Mérnöktanár Gödöllői Agrártudományi Egyetem Tanárképző Intézete
Herczeg Attiláné Cukrász Veszprémi Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakmunkásképző Intézet 2017.08.01
Felsőfokú élelmiszermérnök-asszisztens Széchenyi István Egyetem Élelmiszermérnöki Felsőoktatási Szakképzési Szak
Sinay Ágnes Pedagógia-testnevelés szakos általános iskolai tanár Juhász Gyula Tanárképző Főiskola 2001.10.01
Vizeli Beáta Oligofrénpedagógiai-pszichopedagógiai szakos gyógypedagógiai tanár Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Tanárképző Főiskola 1985.08.01
Földrajz szakos tanár Berzsenyi Dániel Főiskola
Murgulyné Illés Anna Számítástechnika szakos tanár Eötvös Loránd Tudományegyetem Tanárképző Főiskolai és Informatikai Kar 2018.09.01
Nagy Tamás Gábor Történelem szakos bölcsész Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsésztudományi Kar 2018.09.01
Meinczinger József Attila Pék Nemzeti Agrárszaktanácsadási, Képzési és Vidékfejlesztési Intézet 2018.09.01

 

Tanáraink, tantárgyaik és fogadóóráik

Név  Tantárgy(ak)  Fogadóóra
Antalics Fanni Állampolgári ismeretek,

Matematika

hétfő 3. óra
Bognár-Vincze Dorottya Angol nyelv

Foglalkoztatás I.

péntek 2. óra
Busa Andrásné Szakmai gyakorlat I. kedd 2. óra
Csala László György Természetismeret

Mikrobiológia és higiénia

Munka- és környezetvédelem

hétfő 1. óra
Desits Bence Ételkészítési ismeretek alapjai gyakorlat szerda 8.óra
dr. Májerné Tobak Edit Műszaki rajz, vizuális nevelés

Pályaorientáció

Gazdasági és fogyasztóvédelmi ismeretek

Minőségirányítás

Gazdasági és fogyasztóvédelmi ismeretek

Foglalkoztatás II

Alapvető munkavállalói és életpálya építési modulok

kedd 2. óra
Herczeg Attiláné Ételkészítési ismeretek alapjai Általános élelmiszerismeret

Élelmiszerbiztonságról általában

Sütőipari technológia II Mézeskalács készítés elmélet, gyakorlat

Szakmai számítás

Szakmai számítás II

Vendéglátó gazdálkodás

Élelmiszerek csoportjai

Cukrász szakmai ismeretek

kedd 5. óra
Sinay Ágnes Testnevelés és sport

Testnevelés

szerda 3. óra
Vizeli Beáta Szakmai gépek I

Sütőipari technológia I

Ételkészítési ismeretek alapjai

Szakmai alapozó ismeretek

Szakmai gépek II.

csütörtök 4. óra
Murgulyné Illés Anna Informatika péntek 4. óra
Nagy Tamás Gábor Társadalom- és jelenkorismeret péntek 3. óra
Meinczinger József Attila Minőségellenőrzés gyakorlat

Szakmai gyakorlat I.

Munkaterv szerint